Kooli huumor

Mida koolis ei õpetatud:
  • Mida tegi Arno isaga, et nad pidid kooli hilinema
  • Kui inimene arenes ahvist, siis miks tänapäeva ahvidest ei arene inimesi?
Mitteusutavad lood:

Professor Humal olevat loengusse hilinenud ainult üks kord. See juhtus siis, kui Ta hakkas tulema oma Pobedaga ja sõitis vastu väravaposti (fakti ei ole kontrollitud).


Humal ei saanudki autojuhi lube, sest tudeng, kelle Ta kogu aeg läbi kukutas sattus tööle Autoinspektsiooni eksamikomisjoni. Eksamid olid tollal suulised ja endine üliõpilane sättis alati ennast Humala eksamit vastu võtma.

Humala eksam. Professor üliõpilasele: "Te ei oska midagi. Kas Te vähemalt joonistada oskate?"
Üliõpilane: "Oskan küll."
Humal: "Joonistage vedur"
Üliõpilane joonistab auruveduri.
Humal: "Joonistada Te ka ei oska, vilistage siit klassist välja!"
Üliõpilane: "Ei saa, sõiduleht on täitmata" ja ulatab matrikli.
Humal on üllatunud aga paneb kolme kirja.

Humala eksamiks on vaja arv PI pähe õppida 13 kohta peale koma. Kõigil on see kuhugi loomulikult spikrile kirjutatud. Taskukalkulaatorit tohib eksamil kasutada aga see näitas 9 kohta peale koma. Eksamil sai kohe läbi Peeter V. kes pani PI mällu ja lahutas ekraanil nähtud numbrid ning sai puuduvad numbrid.

Kaks õppejõudu kohtuvad koridoris. Üks neist on väga kurb ja räsitud. Teine küsib, et mis viga? Esimene vastab: "Seksisin eile oma naisega ja kui lõpetasime ütlesin kogemata "Anna matrikkel!"

Joonestamise töid võtab vastu õppejõud, kes sodib PASTAKAGA pliiatsiga tehtud joonistele "Tee uuesti!". Tudengite vastus peale õppejõu uue auto ostmist on selge. Kui Ta siis uue autoga esimest korda tööle tuleb on õhtuks autole kraabitud "Värvi uuesti!".Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.